pátek 7. července 2017

Letní setkání PVK s písničkou

                      
   Stačí málo.Několik odvážlivců, trochu práce a několik skutečných osobností a setkání lidí obohatí zúčastněné a zpříjemní běžné denní starosti.
    K takovéto kombinaci došlo i 22. 6. 2017 v přírodním areálu Domu se zvláštním režimem (pečovatelském) v Protivíně.  Členové Protivínského vlastivědného klubu zde uskutečnili své 24. setkání. To  bylo určeno i obyvatelům Pečovatelského domu, který byl i spoluorganizátorem akce, stejně i milovníkům dobré písničky z celého města.
   Písničky hrály a zpívaly paní učitelka Jana Horažďovská a Kristínka Nídlová. 
Paní učitelka Horažďovská mezi nás zavítala již potřetí. V jejím podání si zúčastnění s chutí zazpívali Protivínský zámek, Na břehu Blanice......Kristínka Nídlová, studentka speciální pedagogiky na JU v Českých Budějovicích , si píše sama lyrické texty/ má jich na 60/,  i hudbu. Hraje se skupinou Sem Tam.  Ač 21 letá, má již vydané své CD - "Nač se hudby báty".
 Svým přirozeným vystupováním ,laděním svých písní i jejich interpretací si získala všech 22 zúčastněných. Setkání bylo umocněno opékáním vuřtů, po více jak 2 hodinách se společnost rozcházela s otázkou : „Kdy to bude příště?“
Za PVK   Věra Piklová


Uveřejněno v Píseckémm deníku

 Písecký deník o PVK

 Letní setkání nejen s Kristínou Nídlovou
Žádné komentáře:

Okomentovat