pondělí 19. prosince 2016

Pohádková kovárna vánočně

aneb tradice Živého betlému v Selibově.
Pohádkovou kovárnu jsem vždy znal jen v létě. Letos poprvé jsem měl možnost podívat se i na adventní provoz. I přes malé zpoždění prvního vystoupení, zaviněné namrzlými  vozovkami, se každou hodinu odehrál vánoční příběh o Ježíškovi.


 Návštěvníci si mohli prohlédnout vánoční kovárnu. Medvědice Máša měla napečeno, nebo si děti mohly ochutnat i od čertíků. Prohlédnout si nejrůznější varianty zdobení stromečků, mnoho různých betlémů nebo si v neckách si pohladit živého kapra. V dílničce si namalovat a vyzdobit nejrůznější předměty, od zvířátek přes zvonečky, až po domečky. Občerstvit se čajem, dětským punčem, vánočkou a dalšími dobrotami.  V druhé polovině začalo i sněžit a představení dostalo jiné, nové kouzlo. I Ježíšek dostal i malý dáreček. Perníkovou kometu.
Pohádkové bludiště u dílničky má mnoho obyvatel. Nejen oslíky, ale i další, kteří jsou různě poschováváni.Příjemné poslední nedělní adventní odpoledne prožité s pohádkovými bytostmi.

Pokud chcete zažít pohádkovou vánoční atmosféru, máte možnost od 27. do 30. prosince, vždy od 11 do 16 hodin. Tip na dárek vstupenky do Pohádkové kovárny jako vánoční dárek.#vanoce #pohadkovakovarna #zivybetlem #selibovŽádné komentáře:

Okomentovat