středa 24. června 2015

Práce v pivovaře

Dělník potravinářské výroby
Lokalita: pivovar Protivín
Pivovar Protivín hledá vhodného kandidáta na pozici Dělník potravinářské výroby.
  Náplň práce:
- obsluha lahvové linky
- pomocné práce

Očekáváme:
- ochotu pracovat v třísměnném provozu
- časovou flexibilitu
- manuální zručnost
- odpovědný a pečlivý přístup k práci, smysl pro pořádek a hygienu
 Nabízíme:
- pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě
- možnost zaškolení
- vstřícnost, přátelský přístup

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: DPP/DPČ

Délka pracovního poměru: po zapracování možnost na dobu neurčitou

Požadované vzdělání: základní, výuční list, maturita výhodou

Datum nástupu: možný ihned
Pokud Vás tato pozice oslovila a splňujete naše požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na adresu: kubickova@pivo-platan.cz.
Vybrané kandidáty budeme kontaktovat.

SKLADNÍK – ŘIDIČ VZV

Lokalita: Pivovar Protivín, Pivovar 168, 398 11 Protivín
Požadujeme
·         Zkušenost s prací ve skladu
·         Praxi řidiče VZV do 3 tun
·         Platný průkaz řidiče VZV
·         Trestní bezúhonnost
·         Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
·         Pečlivost, důslednost, samostatnost

Nabízíme
·         Odpovídající platové podmínky
·         Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
·         Další možnosti seberealizace a osobního růstu
·         Nástup dle dohody

Pokud Vás tato pozice oslovila a splňujete naše požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na adresu: tomas.schuller@pivovar-protivin.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat